در محله‌ی #همسا افراد زیادی زندگی می‌کنند، با اعتقادات گوناگون و سلیقه‌ّهای مختلف که نشستن پای حرف هر کدامشان چیزهای زیادی به آدم یاد می‌دهد و دریچه‌های جدیدی را به روی انسان می‌گشاید، اما شما که نمی‌توانید با همه‌ی این هزاران هزار همسایه دوست و هم‌صحبت باشید. در این مطلب ۳ راهی را که می‌توان افراد مناسب‌تری را از میان همسایه‌های همسا برای دوستی (فالوئر) انتخاب کرد را با شما مرور می‌کنم.

مراجعه به بخش جستجوی آدم‌ها:

اگر تا امروز این بخش را ندیده‌اید پیشنهاد می‌کنم حتما سری به آن بزنید. در بخش جستجوی آدم‌ها با استفاده از یک الگوریتم هوشمند همسایه‌هایی که مطالب با کیفیت‌تری را به اشتراک گذاشته‌اند نمایش داده می‌شود. با مراجعه به این بخش هم می‌توانید مسئله‌ها و ایده‌های خیلی خوبی را بخوانید و هم می‌توانید همسایه‌های باکیفیت را یکجا ببینید!

مراجعه به بخش رایج‌ترین‌ها:

در این بخش می‌توانید رایج‌ترین ایده‌ّها و مسئله‌های موجود در همسا را ببینید و با لمس تصویر فردی که مطلب را به اشتراک گذاشته است به پروفایل او سر زده و در صورتی‌که از مطالب او خوشتان آمد او را دنبال کنید. با توجه به اینکه در این بخش مطالب پرطرفدار قرار دارد هم می‌توانید با خواندن آنها لذت ببرید و هم با افرادی‌که آنها را ثبت کرده‌اند آشنا شوید.

مراجعه به بخش مخاطبین:

اتفاق جالبی که برای خیلی از ما با مراجعه به این بخش افتاده این است که به طور اتفاقی دیده‌ایم یکی از افرادیکه شماره‌اش را در لیست مخاطبین گوشی خود داشته‌ایم هم یکی از همسایه‌های ماست! پیدا کردن ناگهانی یکی از دوستان در همسا اتفاقی رایج است که راهی خوب برای پیدا کردن همسایه‌ای دوست داشتنی است.

 

برچسب‌ها