از همان ابتدا، یکی از درخواست‌های مکرر شما همسایه‌های عزیز دسته‌بندی ایده‌ها و مسئله‌ها بود. ما هم که معتقدیم #همسا #اپلیکیشن شماست و برای همین به‌سرعت دست به کار شدیم.

#اتاق_فکر ی تشکیل دادیم و دور هم فکر کردیم دسته‌بندی باید چگونه باشد تا رضایت خاطر شما به همراه آورد. از آن‌جا که همیشه دوست داریم همسا را با بهترین طراحی و عملکرد در اختیار شما قرار دهیم، اگر یادتان باشد دوازدهم اسفندماه ۹۴ از طریق اکانت رسمی‌ «تیم همسا» نظرات شما را جویا شدیم.

۲۶۸ مسئله و ایده و ۱۲۱ نظر در مورد نحوه‌ی دسته‌بندی در همسا مطرح شده بود که ما همه‌ی آن‌ها را به دقت خواندیم. ۶۳ همسایه‌ی مهربان هم نظراتشان را مستقیم با ما در میان گذاشتند. همه‌ی این موارد را گذاشتیم وسط و در اتاق فکر همسا مورد بحث و بررسی قرار دادیم. طراحی‌های ما ادامه پیدا کرد؛ چندین بار تست کردیم و تغییر دادیم تا نتیجه‌ی تلاشمان شد: نسخه‌ای شامل امکان دسته‌بندی.

حالا که این نسخه آماده شده و در همین هفته در دسترس تمام کاربران قرار می‌گیرد.

همسا دسته‌بندی

این دسته‌بندی بر اساس #هشتگ انجام می‌شود. فعلا ۱۲ دسته با عنوان‌های موبایل، اختراع، خرید، کسب‌وکار، سلامت، محیط‌زیست، اپلیکیشن، مترو، تاکسی، پرداخت، استارتاپ، تکنولوژی در نظر گرفته شده که در صورت تمایل می‌توانید فکرهای موجود در تایم لاینتان را به یک یا چندتای آن‌ها محدود کنید.

به زودی پستی درباره‌ی نحوه‌ی استفاده از نسخه‌ی دسته‌بندی برای شما کاربران عزیز خواهیم داشت.