H A M S A A

همسا: یک تیم یادگیرنده، صمیمی و چابک با دغدغه تسهیل ارتباطات درون‌سازمانی

هسته اولیه تیم ما در سال ۱۳۹۴ با توسعه شبکه اجتماعی عمومی همسا که روی «نوآوریِ باز» متمرکز بود شکل گرفت؛ اما از سال ۱۳۹۷ تاکنون روی حل مسائل ارتباطی سازمان‌های بزرگ (Enterprise) تمرکز کرده‌ایم. ما معتقدیم هر مسئله سازمانی در کنار تمام راه‌حل‌های احتمالی، حتما یک «راه‌حل ارتباطی» نیز دارد.

شرکت توسعه خلاقیت و نوآوری همسا شرکتی دانش‌بنیان است که با توسعه پلتفرم و خدمات خود می‌تواند از طریق توسعه روابط درون‌‌سازمانی، منجر به ایجاد دلبستگی در کارکنان، بهبود عملکرد، مدیریت تغییرات و استقرار استراتژی در سازمان‌های بزرگ شود.

ما تا به امروز در چندین سازمان بزرگ و پیشرو در صنعت بانک، بیمه و فناوری اطلاعات تجربه‌های اجرایی جذاب و قابل دفاع داشته‌ایم.

 در همسا تیمی از بهترین‌های ایران، با تخصص‌های بین‌رشته‌ای از حوزه‌های فنی، طراحی و توسعه محصول، محتوا، رسانه، دیتا، روانشناسی و ارتباطات سعی دارند در کیفیت و کمیت روابط انسانی موجود در کسب‌وکارها اثرگذار باشند.

فرهنگ سازمانی همسا فرهنگی استارتاپی، چابک و صمیمی است. مدیر و تیمی جوان اما باتجربه که به یادگیری و رشد هم اهمیت می‌دهند و براساس فرهنگ کار تیمی و اصول تفکر طراحی در کنار هم زندگی می‌کنند و تغییر ایجاد می‌کنند.

ویژگی مهم هم‌تیمی‌ها در همسا این است که سه خصلت، ولع، فروتنی و هوشمندی ارتباطی را که در کتاب مشهور «بازیکن تیمی ایده‌آل» آمده است در خود دارند و به صراحت تمام عیار در بازخورددادن باور دارند.

مأموریت ما توانمندسازی سازمان‌های بزرگ با تمرکز بر بهبود و اثربخشی ارتباطات درون‌سازمانی است. این توانمندسازی در جهت نیل به چشم‌انداز و اهداف سازمان مشتریان خواهد بود.

تیم همسا
lh3

تلفن تماس: 91300827 021
ایمیل: info@hamsaa.ir

با ما در لینکدین و واتساپ گفتگو کنید

خدمات همسا

  • اپلیکیشن همسا
  • شبکه‌گردانی
  • هوش تجاری
  • دلبستگی سازمانی
  • آموزش